نحوه جذب شاگرد و کسب درآمد از کار تدریس و تدریس خصوصی

r1 

در این مقاله در رابطه با نحوه جذب شاگرد و کسب درآمد از کار تدریس و تدریس خصوصی توضیحاتی ارائه می گردد. اگر قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت خودتان را آغاز کنید و یا فعالیت خودتان در این زمینه را گسترش داده و درآمد بیشتری کسب نمائید، به بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه نموده و بعد از عضویت در سایت، آگهی رایگان تدریس خودتان را ثبت نمائید. همانطور که گفته شد، ثبت آگهی تدریس در سایت ایران مدرس کاملا رایگان بوده و تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی ویژه کنید. به جرات می توان گفت که بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی، ایران مدرس است. ایران مدرس بزرگترین سایت تدریس ایران است و تا مرداد ۹۵ بیش از ۱۴۰۰۰ مدرس خصوصی ثبت نامی دارد. بازدید روزانه ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از ۲۵۰۰۰ بازدید در روز هم می رسد. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی ویژه دارند، آگهی ویژه تدریس خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس است. آگهی های تدریس ویژه در صفحه اصلی سایت و بالاتر از اگهی های رایگان نمایش داده شده و بازدهی آنها بالاتر است.

r2

سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل برای عبارتهای شامل “تدریس خصوصی” در صفحه اول نتایج قرار دارد. به عنوان مثال با جستجوی عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی زیست شناسی و … سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید. این امر باعث می شود تا متقاضیان تدریس خصوصی به راحتی به سمت آگهی تدریس شما هدایت شده و به راحتی شاگرد جذب کنید.

درج آگهی تدریس در سایت ایران مدرس پربازده، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرس هزاران نمونه سوال امتحانی، مقالات آموزشی، جزوه، کتاب درسی، تست کنکور، جزوات درسی و کنکوری و … ارائه شده است. در کنار مطالب مذکور آگهی تدریس شما هم نمایش داده خواهد شد و بنابراین احتمال جذب شاگرد شما بیشتر می شود. سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. با درج تبلیغات رایگان تدریس در این وب سایت، آگهی شما در معرض هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس قرار می گیرد.

برای ثبت اگهی تدریس با بازدهی بالا موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

۱- عکس آگهی تدریس: تعدادی از مدرسان هیچ عکسی برای آگهی تدریس خودشان درج نمی کنند. اگر عکسی از شما در آگهی شما وجود داشته باشد در جلب اعتماد کاربر و اینکه برای تماس با شما اقدام کنند بسیار موثر است. بهترین عکس هم یک عکس مرتب از خودتان است و نه عکسی که مثلا در زمینه تدریس خصوصی باشد و … . یک عکس پرسنلی مرتب احتمالا بهترین گزینه است.

۲- عنوان آگهی تدریس: بیش از ۸۰ درصد کاربران فقط عنوان آگهی شما را می بینند. اگر عنوان آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید باعث ترغیب کاربر شده و بر روی آگهی شما کلیک می کند. در غیر اینصورت، ۸۰ تا ۹۰ درصد متقاضیان تدریس را از دست داده اید. عنوان آگهی را جذاب و گیرا بنویسید. اگر ویژگی یا افتخاری خاصی دارید آن را در عنوان بیاورید. یک عنوان خوب واقعا در جذب شاگرد به شما کمک بساری خواهد کرد.

۳- متن آگهی تدریس: بعضی از مدرسان واقعا در کامل نوشتن این بخش کوتاهی می کنند. در متن آگهی شما هر توضیحی با هر تعداد کاراکتر را می توانید ارائه کنید. تعداد زیادی از مدرسان فقط در حد دو خط می نویسند. با این وضع، چرا متقاضی تدریس از بین هزاران مدرس باید با آنها تماس بگیرد؟! حال که آگهی شما عکس و عنوان مناسبی دارد، قدم آخر را هم باید خوب بردارید. متن خوبی بنویسید. بهترین رزومه خودتان را در پاراگراف اول بنویسید. پاراگراف اول مهم است. در ادامه هر چه بیشتر در مورد سوابق کاری، مدارک، مقالات، افتخارات و … خودتان توضیح دهید. هر چه بیشتر بهتر. از دانشجویان و دانش آموزان خودتان نظر خواهی کنید و نظرات مثبت آنها را در این بخش بیاورید. متن آگهی شما باید متقاعد کننده باشد.

برای جذب شاگرد، افزایش تعداد شاگردانتان و کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج آگهی تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. سایت ایران مدرس به صورت اختصاصی در زمینه تبلیغات تدریس و تدریس خصوصی فعالیت دارد. برای درج آگهی تدریس در سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید.