چگونه گیفت کارت بخریم؟

نحوه خرید اینترنتی گیفت کارت  

نکته: قبل از شروع آموزش دوستانی که هیچ اطلاعی از گیفت کارت ندارند به پست های آموزشی ما مانند گیفت کارت چیست ؟ و یا ردیم کردن و…. را به بخش آموزش ها مراجعه کنند.

در این پست قصد داریم به دوستانی که با نحوه خرید و وریفای(احراز هویت) آشنایی ندارند، توضیح مختصری خدمتتان ارائه دهیم درابتدا شما می بایست وارد فروشگاه وبسایت یورکاردز شوید که با کلیک برروی کلمه خرید که همان آدرس www.yourcards.net می باشد، شما به بخش انتخاب گیفت کارت هدایت می شوید.دراین قسمت شما بسته به نیاز خود گیفت کارت مورد نظر(گیفت کارت آیتونز ،گیفت کارت پلی اسیتشن ، گیفت کارت گوگل پلی و…. ) را انتخاب می کنید.

g1

سپس مقداری که احتیاج دارید تاحسابتان شارژ شود را همان طور که در عکس نشان داده شده است، را انتخاب میکنید.

g2

سپس اطلاعات شخصی خود اعم از ایمیل و شماره موبایل خود را وارد می کنید.

نکته مهم :خریداران محترم دقت داشته باشند در ورود ایمیل و شماره تماس خود دقت کافی لازم داشته باشند چرا که کد گیفت کارت به ایمیل وشماره تماس شما ارسال می شود چنانچه اسمس تبلیغاتی خود را غیر فعال کرده ایداسمس جهت وریفای خدمتتان ارسال نخواهد شد با پشتیبانی سایت در بخش تماس با ما تماس گرفته تا مراحل ثبت نام شما انجام گردد وآنکه مراحل ثبت نام تنها یکبار صورت میگیرد که بعد از آن فقط شما وارد پنل خود می شوید و هرتعداد گیفت کارتی که مورد نیاز دارید خرید میکنید.

g3

همانطور در شکل مشاهده می کنید ابتدا ایمیل خود جهت ارسال تایید خرید شما شماره موبایل جهت تایید شخص شما و همچنین بخش قوانین را قبول دارم را تیک زده و سپس درگاه خود را انتخاب نمایید دوستان عزیز توجه داشته باشید که درگاهی که انتخاب میکنید حتماالزامی نیست که باکارتی که میخواهید خرید بزنید یکی باشدشما با هربانکی که عضو شتاب باشد می توانید خرید گیفت کارت مورد نظر خود را انجام دهید.

در مرحله بعد کدی برای موبایل شما ارسال میگردد که آن کد را می بایست در کادر مشخص شده وارد کنید سپس وارد درگاه بانکی خود می شوید.

نکته: چنانچه از محیط های عمومی(مانند کافی نت و یا کافی شاپ و…) جهت خرید گیفت کارت و کلا خرید اینترنتی استفاده می کنید پیشنهاد ما به شما این است که از صفحه کلید مجازی بانک استفاده نمایید.

جهت دنبال نمودن بقیه آموزش های پر طرفدار مانند ساخت اپل آیدی رایگان و هم چنین دریافت گیفت کارت رایگان هستید به پست های مربوطه مراجعه کنید.

مقالات مشابه: