irogames

فروشگاه انواع عروسک

عروسک یکی از بهترین اسباب بازی های کودکان است و خرید عروسک مناسب می تواند در رشد کودک شما موثر باشد.

پیدا کردن بهترین عروسک ها برای خرید اینترنتی ممکن است مقداری مشکل باشد به همین دلیل در این صفحه از فارس گیمز سعی میکنیم بهترین عروس های موجود در اینترنت را به شما عزیزان معرفی کنیم.

  1. عروسک جناب خان

عروسک جناب خان

جناب خان شخصیتی عروسکی است که ابتدا در مجموعه نمایش خانگی کوچه مروارید در نقش لبو فروش جنوبی و سپس در سری دوم و سوم مجموعه خندوانه به عنوان یک استندآپ کمدین ظاهر شد. صدا پیشگی این عروسک به عهده محمد بحرانی و عروسک گردانی بر عهده مهدی برقعی و حامد ذبیحی می‌باشد. او علاقه زیادی به خواندن ترانه‌های بندری دارد. او لبو فروشی را از کودکی آغاز کرده و از بیست سالگی عاشق دختری به نام احلام شده و طی این مدت هر هفته با خانواده به خواستگاری احلام می‌رود و هربار به دلیلی جواب منفی می‌گیرد. او با فروش لبو توانسته ثروت زیادی به دست آورد. او اصطلاحاتی برای خود دارد که بعضی از آنها عبارتند از: میام براتا، هه هه و… از خصوصیات بارز جناب خان می‌توان به بیان مشکلات مردم ایران و خوزستان به زبان طنز اشاره کرد.

ویژگی های عروسک جناب خان اورجینال:

– ارائه شده در ۲ سایز بزرگ (۶۰ سانتی متری) و کوچک (۵۰ سانتی متری)
– استفاده از الیاف نرم در تولید عروسک فوق العاده با کیفیت
– دارای دوخت عالی
– دارای شباهت فراوان به عروسک اصلی (صد در صد اورجینال)
– تولید شده توسط دستگاه های پیشرفته دوخت
– دارای کد تایید صحت کالا
– دارای هولوگرام و اتیکت جناب خان

buy


جالب و داغ

بازی جنگ خان ها

مهارت های استراتژیک خود را در دنیای قرون وسطایی این بازی استراتژی اثبات کنید. تنها بهترین ها تا انتها دوام خواهند آورد ...

جنگ خان ها یک بازی آنلاین رایگان است که بازیکنان را به دنیای قرون وسطی جاییکه درگیری، شهرت و پیروزی حرف اول را می زند می برد. بازیکنان می توانند از بین 12 نژاد مختلف در بازی یکی را انتخاب نموده و مسیر پیروزی را دنبال نمایند. وجود بیش از 23 یگان های جنگی ، شوالیه و ماشین های محاصره قابلیت پیاده کردن صدها استراتژی مختلف را به بازیکنان می دهد. این بازی اولین بازی فارسی زبان با داشتن نژاد پارس ها و یگان ویژه آرش کمانگیر است.

بازی های مشابه