بازی استراتژیک جنگ خان ها

khanwar
جنگ خان ها نگارش 5.5 در دنیای 25 آغاز شده است.

با آغاز ورژن جدید همه چیز به شما بستگی دارد تا نژاد خود را به سوی پیروزی در نبردهای بیشمار روبرو هدایت نمایید!

ویژگی های نسخه جدید:
- ساختار دنیای جدید، منابع مستقل روی نقشه، شوالیه در اردوگاه، گپ گروهی
- تغییرات در درمانگاه، تغییرات در نژاد و یگان ها، ارتقای یگان ویژه و نجیب زادگان

به دنیای 25 وارد شده و از نبرد لذت ببرید! فرصت اولین نفر بودن برای آغاز بازی در جنگ خان ها 5.5 را از دست ندهید!بازی آنلاین ماجرایی

چه کاری باید کرد؟

بازی چه کاری باید کرد؟


بازی چه کاری باید کرد؟ : در این بازی زیبا و سرگرم کننده شما باید فکر خود را بکار بیندازید تا بفهمید که هر مرحله از شما چه کاری را میخواهد انجام دهید. بازی بسیار ساده و سرگرم کننده است و اگر دقت کنید به راحتی میتوانید تمام مراحل آن را بازی کنید.
جادوی هویج 2

بازی جادوی هویج ۲


بازی جادوی هویج 2 : خرگوش ها عاشق هویج هستند ! در این بازی زیبا و سرگرم کننده شما باید به خرگوش قصه کمک کنید تا به هویج های جادویی خود برسد ! مراحل بازی به صورت فکری هستند و شما باید مسیر مناسبی برای رسیدن خرگوش به هویج ها پیدا کنید.
پایان داستان

بازی پایان داستان


بازی پایان داستان : معمولاً بازی های مختلف را برای دیدن پایانش بازی میکنیم اما در این بازی موضوع فرق میکند شما در پایان قرار دارید و باید به سمت ابتدا حرکت کنید. مراقب دشمنان مخفی باشید آنها از برق فشارقوی برای کشتن شما استفاده میکنند.
حلزون شجاع 8 : جزیره زیبا

بازی حلزون شجاع ۸ : جزیره زیبا


بازی حلزون شجاع 8 : جزیره زیبا : باب حلوزن برگشته است تا یک بازی مهیج دیگر را تجربه کند اگر قسمت های قبلی باب حلزونه را بازی کرده باشید حتماً بدون صبر این قسمت جدید را شروع میکنید در این بازی جذاب شما باید به باب حلزون کمک کنید تا با حل کردن معماهای هر مرحله به مقصدش برسد.
پسر مربعی

بازی پسر مربعی


پسر مربعی وارد یک بازی خطرناک شده است و برای بدست آوردن سکه های بیشتر باید در اتاق هایی که خطر مرگ دارند مسیر خروج را پیدا کند.شما در این بازی باید به پسر مربعی کمک کنید تا به راحتی از مسیرهای سخت بازی عبور کند و خودش را به درب خروج برساند. از کلید های  A و D برای حرکت پسر مربعی به طرفین و از کلید Space برای پریدن پسر مربعی استفاده کنید.
امپراطور شهر بخار

بازی امپراطور شهر بخار


شهر بخار در خطر افتاده است و قهرمان شهر کسی نیست جز امپراطور شجاع شهر پس به او در نجات شهر کمک کنید.
فرار مخفی

بازی فرار مخفی


زندانبان ها در خوابند و شما می خواهید از یک زندان خطرناک و امنیتی فرار کنید در این بازی جذاب می توانید بنشینید ، بپرید و با سرعت تمام فرار کنید. هر مرحله سختی های خاص خود را دارد پس سعی کنید با دقت مراحل را انجام دهید.
کمک به حلزون

بازی کمک به حلزون


در این بازی زیبا و سرگرم کننده شما باید به حلزون کمک کنید تا لاک خود را پیدا کند ...
دنیای دوطرفه

بازی دنیای دوطرفه


در این بازی جذاب ماجرایی شما می توانید در یک دنیای دوطرفه بازی کنید و مراحل را به پایان برسانید.
سیاه و سفید

بازی سیاه و سفید


در یک دنیای سیاه و سفید باید موانع خطرناکی را پشت سر بگذارید ...